  3. PPAST200 Batéria 12,8V 200Ah LiFePO4 Solarfam
PPAST200 Batéria 12,8V 200Ah LiFePO4 Solarfam
Dostupnosť
Skladom u dodávateľa, dodanie do 5-12 dní 1
bez DPH
Číslo produktu:PPAST200
Kompletné špecifikácie
Batéria obsahuje vyhrievanie.
Možnosť sériového a paralelného radenia.
Technické parametre:
- Model: AST-200
- Menovité napätie: 12,8 V
- Kapacita 200 Ah
- Energia: 2560 Wh
- Nabíjacie napätie: 14,6 V
- Vypínanie záťaže: 10 V
- Režim nabíjania: CC/CV (1-fázový konštantný prúd, 2-fázové konštantné napätie)
- Menovitý nabíjací prúd: 100 A
- Špičkový nabíjací prúd: 200 A
- Maximálny vybíjací prúd: 100 A
- Životnosť: >3000 cyklov s poklesom kapacity 0,5C
- Samovybíjanie: 3 %/mesiac
- Schopnosť vybíjania do 0,1C (10% kapacity)
- Integrovaná automatika nabíjania (BMS - systém riadenia batérie) - bluetooth 4.0
- Teplota nabíjania: 0° až 45 °C
- Funkcia ohrevu: -35° až 5°C
- Teplota vybíjania: -20° až 60°C
- Teplota skladovania: -5° až 35°C
- Krytie IP: IP65
- Závit na kontakt batérie: M8
- Rozmery: 300 × 200 × 275 mm