  3. SF128320 Batéria LiFePO4 320 Ah 12,8V s Bluetooth Solarfam
SF128320 Batéria LiFePO4 320 Ah 12,8V s Bluetooth Solarfam
LiFePO4 batéria Solarfam SF-320 12,8V/320Ah s bluetooth určena primárne do karavanov a solárnych systémov možné zapájať  paralelne, avšak  nie sériovo Technické parametre: Model:: SF-320Nominálne napätie: 12,8VKapacita 320AhNabíjecie napätie 14,6VOdpojenie záťaže: 9,2VNabíjací prúd: 100AŠpič... celý popis
Dostupnosť
skladom
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:SF128320
EAN kód:8596425212460
Kompletné špecifikácie
LiFePO4 batéria Solarfam SF-320 12,8V/320Ah s bluetooth
  • určena primárne do karavanov a solárnych systémov
  • možné zapájať  paralelne, avšak  nie sériovo
Technické parametre:
Model:: SF-320
Nominálne napätie: 12,8V
Kapacita 320Ah
Nabíjecie napätie 14,6V
Odpojenie záťaže: 9,2V
Nabíjací prúd: 100A
Špičkový nabíjací prúd: 300A
Max.vybíjací prúd: 300A
Životnost: >3000cyklov pri poklese kapacity o 0,2C a >5000cyklov/0,5C
Integrovaný systém BMS (batery management system) - bluetooth 4.0
teplota pri nabíjaní: 0° až 45°C
teplota pri vybíjaní: -20° až 60°C
teplota pre skladovanie: -5° až 35°C
Ochrana IP: IP65
Pripojenie: kontakt M8
Rozmery (DxŠxV): 353x198x250mm